KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17131033

nr 1713 1033

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Vi två". Signerad. Olja på duk, 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x21 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:46:36

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann